Dětské obrázkové postele

 

Obrázkové dětské postele za akční ceny

Nechte vybrat motiv své dítě

Dětské postele patří mezi nejdůležitější nábytek v dětském pokoji. Postele pro děti je proto potřeba vybírat pečlivě a při výběru zvolit požadovanou kvalitu. Každá dětská postel by měla být 100 % zdravotně nezávadná. Důležitým faktorem je také požadavek na bezpečnost, a to především u vyvýšených postelí nebo patrových postelí. Rám dětské postele by měl být nejlépe dřevěný nebo z laminovaného materiálu o dostatečné tloušťce. Rošty do postele bývají zpravidla dřevěné - laťkové a u mnoha postelí se dodávají zdarma. Mezi nejoblíbenější postele z naší nabídky patří dětské postele s úložným prostorem, do kterého lze dát veškeré hry, hračky nebo třeba lůžkoviny.

 Ať už pro své dítě vyberete jakoukoli postel z naší nabídky, máte jistotu, že bude splňovat všechny hlavní požadavky na bezpečnost a zdravotní nezávadnost.

NÁŠ TIP: Pro snadnější vyhledávání vybrané velikosti a barvy dětské postele doporučujeme použít filtr, kde můžete zvolit například cenový rozsah nabízeného zboží nebo přítomnost šuplíku u postele.

×

Splátková kalkulačka ESSOX